Privatumo politika

Privatumo Politika

1. Slapukai

Mūsų svetainė https://www.oakspotstudio.com (toliau: “svetainė”) naudoja slapukus. Slapukas yra mažas paprastas failas, kuris siunčiamas kartu su šios svetainės puslapiais ir išsaugomas jūsų naršyklės jūsų kompiuterio ar kito įrenginio standžiajame diske. Jame saugoma informacija gali būti grąžinta į mūsų arba atitinkamų trečiųjų šalių serverius vėlesnio apsilankymo metu.

1.1. Kas yra slapukai?

Slapukai užtikrina, kad tam tikros svetainės dalys veiktų tinkamai ir kad jūsų naudotojo nuostatos liktų žinomos. Įdėdami funkcinius slapukus palengviname apsilankymą mūsų svetainėje. Tokiu būdu Jums nereikės pakartotinai įvesti tos pačios informacijos lankantis mūsų svetainėje ir, pavyzdžiui, prekės lieka Jūsų pirkinių krepšelyje tol, kol nesumokėsite. Šiuos slapukus galime patalpinti be jūsų sutikimo.

1.2. Rinkodaros ir sekimo slapukai

Mūsų svetainė nenaudoja atskirų stebėjimo slapukų arba slapukų rinkodaros tikslais. Visi naudojami slapukai išimtinai skirti standartiniam shopify.com sistemos funkcionalumui palaikyti ir juose nerenkami jūsų asmeniniai duomenys.

2. Asmens duomenys

Tvarkydami jūsų asmens duomenis, kuriuos įvedate mūsų svetainėje (vardas, adresas, kontaktiniai duomenys ir kt. asmens domenys), jų neperduodame jokioms trečiosioms šalims. Tvarkydami asmens duomens vadovaujamės Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).

2.1. Asmens duomenų pašalinimas iš mūsų duomenų bazės

Jums pageidaujant, įsipareigojame suteikti informaciją apie sukauptus asmens duomenis arba jums pageidaujant juos ištrinti. Norint ištrinti visus savo asmens duomenis iš mūsų duomenų bazės, susisiekite svetainėje nurodytais kontaktais.

3. Kontaktiniai duomenys

Jei turite klausimų ir (arba) komentarų apie mūsų slapukų politiką ir šį pareiškimą, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@oakspotstudio.com